Nobonobo Wrocław

Polska marka Nobonobo – meble w nowej odsłonie

Styl marki Nobonobo spuentować można dwoma słowami – luksusowa nowoczesność. Celnie uchwycona stylistyka sprawia, że marka trafia w gusta konkretnej grupy klientów, oczekujących estetyki przyszłości, a jednocześnie poszanowania dla różnorodności aktualnych trendów i najwyższej jakości. Wybierając meble Nobonobo, możesz mieć pewność, że osiągniesz upragniony efekt.

Rewolucja w świecie mebli. To właśnie Nobonobo

Zalet produktów tej marki jest wiele, lecz warto zwrócić uwagę zwłaszcza na jeden, podkreślany przez jej twórców atut. Mianowicie, produkcja odbywa się w Polsce, a dokładnie w miejscowości Łodygowice. Do tworzenia komfortowych mebli Nobonobo wykorzystywane jest certyfikowane drewno oraz materiały pochodzące w zdecydowanej większości od lokalnych dostawców.

To właśnie tu, w sercu Europy powstają te szczególnie solidne, trwale wykończone i wygodne wyroby meblarskie. Meble Nobonobo to przede wszystkim sofy, łóżka i inne meble tapicerowane. Istotnym uzupełnieniem zestawów wypoczynkowych tej marki są także nowoczesne krzesła i stoły. Jednak firma Nobonobo to nie tylko meble, ale przede wszystkim ludzie, którzy je tworzą. Na sukces marki pracuje między innymi jej dyrektor artystyczny, architekt Tomek Rygalik.

Wiedza, bogate doświadczenie, lata współpracy z topowymi markami polskimi i zagranicznymi, największymi instytucjami kultury, znamienitymi osobistościami – wszystko to Tomek Rygalik przelewa w swoje projekty, które kolejno są pieczołowicie realizowane. Nie dziwi fakt, że meble Nobonobo w tak krótkim czasie osiągnęły ogromny sukces. O efektach pracy młodej polskiej firmy rozpisują się renomowane magazyny z branży wnętrzarskiej.

Dlaczego również Ty pokochasz sofy Nobonobo?

Sofy Nobonobo i inne meble do salonu tej marki są wybierane przez znakomitych polskich architektów wnętrz. Nie bez powodu specjaliści polecają taki wybór. Choć taki efekt wydaje się nieosiągalny, w przypadku tej marki nowoczesność idzie w parze z pewną dozą ponadczasowości. Jest to możliwe za sprawą prostoty formy i różnorodności wykończeń.

Prostota doceniana jest nie tylko w przypadku aranżacji nowoczesnych, ale i klasycznych, skandynawskich oraz tych uzupełnionych o odrobinę amerykańskiego luksusu. Jednocześnie, dobór odpowiedni materiałów i kolorów sprawia, że z sofami i narożnikami Nobonobo stworzysz wnętrze w typie mid-century modern, a nawet eklektycznym. Zwróć uwagę na przykład na sofę i narożnik RIO. Czyż nie jest to jedna z najmodniejszych propozycji, zarówno pod kątem stylu, jak i materiałów oraz zabarwienia?

Pamiętaj, że to właśnie tekstura i kolor w ogromnej mierze nadają meblom styl. Korzystając z oferty Nobonobo możesz dobierać tkaniny obiciowe odpowiednio względem potrzeb. Jeśli cenisz praktyczną nowoczesność – znajdziesz tu coś dla siebie. Jeśli interesuje Cię raczej efekt glamour – również! Z kolei prosta forma sprawi, że mimo upływu lat meble będą prezentować się doskonale, nawet jeśli zmienisz zdanie i dobierzesz dodatki w innym stylu.

Niebagatelną zaletą wyrobów tej marki jest jakość. Elementy podstawy tworzone z solidnego drewna lub metalu, połączenie pianki poliuretanowej oraz sprężystego i termoaktywnego pierza naturalnego, jakość wykończeń – to atuty, które zachwycą najbardziej wymagających.

Designerskie stoliki i inne nowoczesne koncepcje Nobonobo

Jeśli z zaciekawieniem patrzysz raczej w stroną przyszłości niż wstecz, zainteresuje Cię kolekcja Wadi, a także pufy Umo i Modo. Prawdziwym hitem okazały się również stoliki kawowe Nobonobo, a w szczególności te z kolekcji Fero, City i Tres. Geometryczna, metalowa konstrukcja oraz możliwość szybkiego złożenia stolika to przejaw innowacji, zarówno od strony praktycznej, jak i estetycznej.

Istotną częścią oferty marki są solidne łóżka. Tapicerowane łóżka Nobonobo są kwintesencją nowoczesności, klasyki w najlepszym wydaniu. To zarówno łóżka o prostej formie, jak i te z dekoracyjnym wezgłowiem. Łóżka tego typu kojarzone są głównie ze stylistyką amerykańską, lecz obecnie zyskują popularność w najróżniejszych zakątkach świata. Powodem jest nie tylko design, ale również maksymalna wygoda. Przekonaj się!

Scroll to Top